logo
Grupa Orzeł sp. Z.O.O
dowiedz się więcej phone 509 107 000

Zapisz się na kurs

Wyślij swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

  Wybierz kategorię kursu

  Wybierz lokalizację

  Najbliższy
  kurs
  18:00
  2024-04-15

  Blog

  Wakacyjne Prawo Jazdy

  Bardzo często będąc na wakacjach zastanawiamy się ile spraw Nam umyka , jak wiele planów przekładamy „na później”, co można zrobić równocześnie odpoczywając? Jak na przykład zrobić Prawo jazdy będąc równocześnie na wakacjach w hotelu, za granicą czy w jakimkolwiek innym miejscu?
  Teraz jest na to sposób!!! Wystarczy że weźmiesz na wyjazd laptop lub telefon bądź tablet!

  1. Robimy kurs teoretyczny od poniedziałku do środy co potrwa 2 tygodnie on-line na żywo. Wykłady prowadzone są poprzez profesjonalną platformę zapewniającą dobrą komunikacje pomiędzy wykładowcą a kursantem. Dokumenty po kursie OSK wysyła do kursanta mailowo i z nimi może podjąć naukę w dowolnym ośrodku szkolenia kierowców na terenie Polski. Warunkiem jest, aby kursant posiadał PKK który uzyskać może w każdym urzędzie miasta, na podstawie wniosku, badań lekarskich i zdjęcia ./cena to jedyne 300zł

  2. Możemy również bez Numeru PKK przygotować Cię do kursu w formie eksternistycznej. Ten rodzaj kursu rządzi się jednak swoimi prawami i wymaga on od kursanta przystąpienia do testu teoretycznego państwowego przed rozpoczęciem nauki praktycznej. Plusem jest tutaj rozłożenie egzaminów państwowych w czasie, gdyż na sam koniec kursu pozostaje zdać egzamin z praktyki. Teorię mamy już za sobą.
  W obu przypadkach kursant otrzymuje podręcznik z kodem do testów egzaminacyjnych ważny
  6 miesięcy od pierwszego logowania./cena to jedyne 250zł

  Dzięki Naszej ofercie po powrocie z wakacji za dwa, trzy tygodnie przystąpisz do egzaminu teoretycznego państwowego , a po nim bez problemu rozpoczniesz szkolenie z praktyki, a jeśli rozważysz kurs standardowy to wkrótce po wykładach masz możliwość w wybranym OSK szkolić się z instruktorem, z nauki jazdy, po której należy przystąpić do obu egzaminów państwowych.

  Powodzenia. Grupa Orzeł

   

  Ośrodek szkolenia kierowców Orzeł Kraków