logo
Grupa Orzeł sp. Z.O.O
dowiedz się więcej phone 509 107 000

Zapisz się na kurs

Wyślij swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

  Wybierz kategorię kursu

  Wybierz lokalizację

  Najbliższy
  kurs
  18:00
  2024-06-03

  Szkolenia okresowe

  Szkolenia okresowe Kraków

  Chcąc legalnie zajmować się zawodowo przewozem rzeczy i osób, powinno się nie tylko posiadać odpowiednie kwalifikacje i prawo jazdy, ale też wykonywać cyklicznie szkolenia okresowe, co pozwala kierowcy być zawsze na bieżąco z płynnie zmieniającym się prawem. Kraków to miasto, w którym prezentujemy naszą ofertę w tym zakresie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania!

  Szkolenia okresowe muszą mieć miejsce co pięć lat. Każde szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia w kontekście kwalifikacji zawodowej. Jednocześnie warto wiedzieć, że zakończenie owego szkolenia nie kończy się zdawaniem egzaminu. W ramach szkolenia okresowego konieczne jest też przeprowadzenie badań lekarskich i psychologicznych. W trosce o komfort naszych klientów oferujemy wykonanie ich w naszym biurze, przez co nie będzie konieczności tracenia czasu, wyczekując w kolejkach.

  Zajęcia trwają łącznie 35 godzin i mają wymiar teoretyczny. Są one wymagane dla kierowców, którzy uzyskali prawo jazdy kategorii C lub C1 do dnia 10 września 2009 roku, a także kategorii D lub D1 do 10 września 2008 (uzyskując prawo jazdy po tym czasie, kierowca jest zobligowany do posiadania kwalifikacji wstępnej – w tym również możemy pomóc). Obowiązkowy materiał dotyczy informacji objętych kwalifikacją wstępną. Chodzi na przykład o zasady racjonalnej jazdy ze stosowaniem przepisów bezpieczeństwa, a także logistyki w ramach ruchu drogowego, zdrowia kierowcy i środowiska.

  Szkolenia okresowe odbywają się w przyjaznej atmosferze, dlatego można mieć pewność, że kierowca nie tylko dowie się wielu przydatnych informacji, ale też spędzi czas w miły sposób. Nasi wykładowcy posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, by skutecznie przypomnieć i zaktualizować wiedzę klientów.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. W razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiemy na wszelkie niejasne zagadnienia. Oferujemy nie tylko pełen profesjonalizm, ale także atrakcyjne ceny. Przewidujemy różne promocje, dlatego prosimy o zapoznanie się z informacjami w zakładce Cennik.

  Jesteśmy największą prywatną szkołą nauki jazdy. Bazując na opiniach naszych klientów, nieprzerwanie się rozwijamy, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy cztery placówki w Krakowie – na ulicy Młyńskiej Bocznej 11, Beskidzkiej 30, Ruczaj 18, Za Zakolu Wisły 12c. Oferujemy dogodne terminy i szybki czas realizacji szkoleń (minimalny okres realizacji szkolenia to 5 dni).

  icon
  Najlepsi instruktorzy
  icon
  Bogata flota aut
  icon
  Kursy na wszystkie
  kategorie
  icon
  Umożliwiamy
  wyklady online
  Ośrodek szkolenia kierowców Orzeł Kraków