logo
Grupa Orzeł sp. Z.O.O
dowiedz się więcej phone 509 107 000

Zapisz się na kurs

Wyślij swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

  Wybierz kategorię kursu

  Wybierz lokalizację

  Najbliższy
  kurs
  18:00
  2024-04-15

  Kwalifikacja wstępna

  Kwalifikacja wstępna Kraków

  Zastanawiasz się nad pracą w zawodzie kierowcy? Chcesz kierować autobusem lub samochodem ciężarowym? W takim razie będzie Ci potrzebna kwalifikacja wstępna. Kraków to miasto, w którym nasza firma realizuje usługi z tego zakresu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Co to jest kwalifikacja wstępna?

  Wcześniejsze prawo dotyczące przewozu rzeczy lub osób zostało zastąpione przez dyrektywę unijną. W jej myśl konieczne jest, by osoba kierująca autobusem oraz ciężarówką ukończyła kurs kwalifikacji wstępnej. Ma to oczywiście swoje zalety, ponieważ uprawnienia nie są charakterystyczne wyłącznie dla jednego państwa, ale całej Unii Europejskiej, dzięki czemu kierowca może starać się o pracę także za granicą. Po przeprowadzeniu kursu może odbyć się egzamin. Komisja egzaminacyjna jest wybierana przez Wojewodę.

  Po pozytywnym ukończeniu owego kursu klient otrzyma zaświadczenie o zaliczeniu kursu kwalifikacji wstępnej. Posiadając ów zaświadczenie, a także badania lekarskie i psychologiczne, osoba może zgłosić do wydziału komunikacji, w którym otrzyma nowe prawo jazdy uzupełnione o dodatkowe informacje i datę przejścia opisywanego kursu. Po otrzymaniu tych dokumentów pracodawca może zatrudnić kierowcę. Co istotne, kierowcą samochodu ciężarowego może zostać człowiek w wieku 18 lat, jednak autobusu – dopiero 21.

  Postaw na profesjonalizm – kwalifikacja wstępna Kraków

  Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkie osoby, które pragną zawodowo zajmować się prowadzeniem samochodów ciężarowych lub autobusów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która przygotowuje do egzaminu w celu uzyskania prawa jazdy kategorii C, C1, C+E, C1+CE lub D, D1, D+E, D1+E.

  Mamy w naszej ofercie kurs na kwalifikację wstępną w pełnym wymiarze, ale też kwalifikację przyspieszoną, uzupełniającą. W każdym przypadku podchodzimy do klienta indywidualnie, ponieważ pragniemy, by osoby kończące nasz kurs były gotowe do rozpoczęcia pracy. Jednocześnie by jazda pojazdem była na tyle opanowana, żeby na trasie potrafić reagować na każdą sytuację.

  Oferujemy atrakcyjne ceny i przyjazne podejście. To nie wszystko, ponieważ chętne osoby mogą wykonać w naszym ośrodku badania lekarskie oraz psychologiczne, co pozwoli zaoszczędzić czas. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozjaśnić niewiadome kwestie. Idziemy również z duchem czasu. Dla wygody naszych klientów proponujemy również kursy przeprowadzane przez internet.

  icon
  Najlepsi instruktorzy
  icon
  Bogata flota aut
  icon
  Kursy na wszystkie
  kategorie
  icon
  Umożliwiamy
  wyklady online
  Ośrodek szkolenia kierowców Orzeł Kraków