logo
Szkoła jazdy Orzeł
dowiedz się więcej phone 509 103 000

Zapisz się na kurs

Wyślij swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

    Wybierz kategorię kursu

    Wybierz lokalizację

    Najbliższy
    kurs
    18:00
    2021-09-20


    O nas    Historia OSK Orzeł

    Ośrodek Szkolenia Kierowców ORZEŁ powstał 1996 roku.
    Od początku obraliśmy sobie dwa cele, które mają przyświecać naszej działalności:

    • Jakość / wysoka zdawalność
    • Uczciwość - w całej rozciągłości tego pojęcia

    Pojęcie jakości rozumiemy przez rzetelną naukę, która opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach dydaktycznych, samochodach egzaminacyjnych, kadry z wykształceniem kierunkowym oraz egzaminów wewnętrznych, które mają za zadanie wyeliminować niedociągnięcia powstałe w procesie szkoleniowym.

    Jako instruktorzy i kierowcy zdajemy sobie sprawę, że nierzetelne przygotowanie ma wpływ na wynik egzaminu, ale również może zaważyć na losach naszego kursanta w przyszłości.

    Pod pojęciem uczciwości kryje się głównie obiektywna ocena osiągniętych wyników procesu szkoleniowego i skonfrontowanie jej z realnymi wymogami egzaminu, jak i niezbędnymi umiejętnościami potrzebnymi do przetrwania w „dżungli” jaką jest ruch drogowy w XXI wieku.

    Środki stosowane w Naszym Ośrodku to oczywiście program szkolenia zawarty w ustawie o szkoleniu, jak i innowacyjne rozwiązania, które wdrażamy sukcesywnie od 25 lat przez naszych Instruktorów . Posiadamy cały zbiór materiałów dydaktycznych jak prezentacji, autorskie filmy, testy, które są dostosowane do danych partii materiałów szkoleniowych. Szkolenie w naszym Ośrodku to profesjonalizm oparty na wszechstronnym, kierunkowym wykształceniu wykładowców, jak i nowoczesnych technikach edukacyjnych.
    Dlatego jesteśmy przekonani -a to przekonanie graniczy z pewnością, że kursanci, którzy zdają w naszym ośrodku egzamin wewnętrzny są w stanie nie tylko zdać egzamin, ale również cieszyć się wieloletnią bezwypadkową jazdą.

    Profesjonalne szkolenia w OSK Kraków!

    Chcesz nauczyć się prowadzić motocykl, samochód osobowy, a może ciężarówkę? W każdym przypadku konieczne jest zdobycie potrzebnych umiejętności, czego dowodem będzie zdanie egzaminu odpowiedniej kategorii. Z tego powodu zapraszamy na kurs prawa jazdy! Kraków to miasto, w którym przyjmujemy i szkolimy kursantów, dlatego serdecznie zapraszamy mieszkańców stolicy Małopolski, jak i okolicznych miejscowości.

    Umiejętność prowadzenia samochodu jest w wielu przypadkach konieczna do normalnego funkcjonowania. Zwłaszcza kiedy mieszka się na obrzeżach lub poza terenem większego miasta, a więc korzystanie z komunikacji publicznej jest niewygodne, a czasami nawet niemożliwe. Nasza szkoła nauki jazdy w Krakowie serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty. Pracujący dla nas instruktorzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by kurs nie był tylko nudną nauką, ale ciekawym wydarzeniem, ale by do tego uczył potrzebnych nawyków i umiejętności, które przydadzą się na drogach.

    Nauka jazdy prowadzona przez naszą szkołę w Krakowie, niezależnie od pożądanej kategorii prawa jazdy, odbywa się z wszelkim poszanowaniem koniecznych procedur i odgórnych zaleceń. Z naszymi kursantami często wykonujemy manewry i pokonujemy trasy, które najpewniej zostaną wybrane przez egzaminatorów w ramach zdawania egzaminu na prawo jazdy w Krakowie. Posiadamy bowiem aktualną wiedzę na ten temat.

    W przypadku kategorii B, a więc dotyczącej poruszania się samochodami osobowymi, nasza szkoła jazdy w Krakowie oferuje dwa rozwiązania. Pierwsze to kurs podstawowy obejmujący 30 godzin teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych. W tym przypadku umożliwiamy wykonanie badań w naszym ośrodku. Proponujemy też skorzystanie z kursu podstawowego w trybie przyspieszonym, podczas którego wymagane jest przeprowadzenie tylko 15 godzin teoretycznych. Pomagamy w tworzeniu Profilu Kandydata na Kierowcę. Co więcej, oferujemy zajęcia z teorii bez wychodzenia z domu – umożliwiamy skorzystanie z wykładów online!

    Jednocześnie przypominamy, że w naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców Orzeł można się również kształcić w ramach prawa jazdy kategorii A, A1, A2, AM, C, C+E, B+E. Oferujemy także szkolenia zawodowe (kwalifikacja wstępna, szkolenia okresowe).

    W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści postarają się udzielić wszelkich potrzebnych informacji. W każdym przypadku stawiamy na profesjonalizm!

    icon
    Najlepsi instruktorzy
    icon
    Bogata flota aut
    icon
    Kursy na wszystkie
    kategorie
    icon
    Umożliwiamy
    wyklady online