logo
Grupa Orzeł sp. Z.O.O
dowiedz się więcej phone 509 107 000

Zapisz się na kurs

Wyślij swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

  Wybierz kategorię kursu

  Wybierz lokalizację

  Najbliższy
  kurs
  18:00
  2024-04-15

  Blog

  hyundai i20 z logiem Szkoły jazdy Orzeł Kraków

  Ile warte jest prawo jazdy?

  Szukając szkoły nauki jazdy, mamy dylemat, którą wybrać czy tę najtańszą, czy tę, która jest najbliżej. Rzadko zadajemy sobie pytanie, jakim ja będę kierowcą po tej szkole? A to przecież powinno być główną motywacją Naszej decyzji. Często wybór szkoły nauki jazdy będzie oddziaływał na całe Nasze życie, czasami przesądzi o Naszych wyborach, a nierzadko o Naszych losach.

  Z początkiem lat 2000, niejednokrotnie doszkalaliśmy osoby, które posiadały prawo jazdy, ale niestety nie posiadały umiejętności. Wielokroć takie osoby miały problem nawet z ruszeniem, z pod ośrodka. Wiele lat borykały się z dylematem, który polegał na tym, że trudno było się przyznać, iż dokument prawa jazdy, który posiadają faktycznie jest dla nich bezwartościowy. Wartość tego dokumentu wzrasta wraz z umiejętnościami, dlatego też warto wybrać szkołę nauki jazdy ORZEŁ, gdzie część teoretyczna jest traktowana w sposób bardzo poważny, przebieg procesu szkoleniowego i teoretycznego jest pod stałą kontrolą, a nauka jazdy jest monitorowana przez system GPS oraz prowadzona przez instruktorów z pasją na nowoczesnych samochodach Hyundai i20.

  Egzaminy wewnętrzne są rzeczywistym sprawdzeniem umiejętności, są nagrywane, a błędy analizowane. Można Naszą Szkołę porównywać z innymi, ale po co?

  Ośrodek szkolenia kierowców Orzeł Kraków